Kézilabda |
|
|
|
Diák Olimpia igazoltak: |
VI. kcs fiú megyei II. hely
VI. kcs. lány országos elődöntő IV. hely
V. kcs. lány városi II. hely |
|
Amatőr: |
V- VI. kcs fiú országos 10. hely
V – VI. rosi II. hely |
|
Kölcsey Kupa: |
fiú I. hely
lány I. hely |
|
Városi Diáksport nap: |
fiú I. hely
lány I. hely |
Kosárlabda |
|
|
|
Diák Olimpia igazoltak: |
VI. kcs. fiú városi IV. hely
VI. kcs. lány megyei II. hely
V. kcs fiú országos elődöntő II. hely
V. kcs. lány városi II. hely |
|
Amatőr: |
V – VI. kcs. fiú városi II. hely
V – VI. kcs lány városi II. hely |
|
B 33: |
fiú országos elődöntő IV. hely |
|
Raffai Emléktorna: |
fiú III. hely
lány I. hely |
|
Kölcsey Kupa: |
fiú I. hely
lány II. hely |
|
Lang Mária Emléktorna: |
fiú II. hely
lány I. hely |
Labdarúgás |
|
|
|
Diák Olimpia: |
VI. kcs fiú országos III. hely
VI. kcs lány megyei IV. hely |
|
Kölcsey Kupa: |
fiú I. hely (igazoltak)
fiú III. hely (amatőrök)
lány I. hely |
|
Báthori Kupa: |
fiú II. hely
lány I. hely |
|
Coca-Cola Kupa: |
fiú megyei II. hely |
|
Főiskolás Kupa: |
fiú IV. hely |
|
Városi Diáksport Nap: |
fiú II. hely |
Röplabda |
|
|
|
Diák Olimpia igazolt: |
VI. kcs. lány városi II. hely |
|
Amatőr: |
V- VI. kcs lány városi II. hely |
|
Vegyes röplabda: |
városi I. hely |
|
Vegyes röplabda: |
városi I. hely |
Atlétika |
|
|
|
Diák Olimpia: |
Ferenczi Melinda: 100 m országos I. hely |
|
|
Ferenczi Melinda: 200 m országos I. hely |
|
|
Major Márk: diszkoszvetés országos II. hely
Major Márk: súlylökés országos III. hely |
|
|
Szili Szabina 100 m gát országos VI. hely |
|
|
Wolf Levente 400 m gát X. hely |
Úszás |
|
|
|
|
Vass Vera 100 m gyors országos V. hely
Büky-Erdős Rozita 100m pillangó országos XI. hely
Gángó Regina 100m gyors országos XVI. hely |
Tájfutás |
|
|
|
|
Bódi Doroti országos X. hely |
Tollaslabda |
|
|
|
|
Németh Bálint országos XII. hely |
Vívás |
|
|
|
|
Simon Kristóf, Wolf Ádám, Matyovszky Benedek IV. Kcs csapat országos I.hely |
Számos diákunk tagja táncos sportegyesületeknek (Gála TE, Maxima, Helikon, Albatrosz stb.), melyekkel országos és nemzetközi szinten is jegyezve vannak.
Kiemelkedik Gáspár Kitti több országos és világbajnoki címével.
Többen a felnőtt porondon is bemutatkoztak már és értek el első és másod osztályú szintet: Szegleti Gergely labdarúgás, Lukács Vivien, Király Ramóna női labdarúgás, Magyar Alexandra, Gergácz Eszter kosárlabda. |
Válogatott sportolóink: Ferenczi Melinda és Major Márk atlétika, Wolf Ádám és Simon Kristóf vívás. |