Versenyek

Versenyeredmények:


2016/2017. tanév

Matematika

Sziporka Országos Matematika Verseny döntő

9. évfolyam:
  • 1. hely Vörös Gergő 9.K (Felkészítő tanár: Henczi Béla, Kovácsné Kiss Piroska)
  • 2. hely Srágli Dávid 9.K (Felkészítő tanár: Kovácsné Kiss Piroska)
  • 5. hely Szalai Levente 9.K (Felkészítő tanár: Henczi Béla, Kovácsné Kiss Piroska)
  • 6. hely Vidovics Miklós Mihály 9.K (Felkészítő tanár: Kovácsné Kiss Piroska)
  • 8. hely Papp Bence 9.K (Felkészítő tanár: Kovácsné Kiss Piroska)

10. évfolyam:

  • 1. hely Tóth Petra 10.K (Felkészítő tanár: Egyedné TulokRenáta)
  •  

Kenguru Megyei Matematika Verseny

eredményesen szereplő tanulók

  • Nagy Tamás 7.K (szaktanár: Schneiderné Tóth Mária)
  • Dukkon Krisztián 7.K (szaktanár: Schneiderné Tóth Mária)
  • Jenei Dávid 8.K (szaktanár: Dömök Szilvia)
  • Molnár Dóra 8.K (szaktanár: Kovácsné Kiss Piroska)
  • Szalai Levente 9.K (szaktanár: Henczi Béla)
  • Szabó Dániel 10,K (szaktanár: Egyedné Tulok Renáta)
  • Tóth Petra 10.K (szaktanár: Egyedné Tulok Renáta)

Bolyai Matematika Csapatverseny

körzeti forduló - 8. helyezés - felkészítő tanár: Henczi Béla
  • Ott Dorina
  • Gerencsér Petra
  • Németh Bertalan
  • Dóra Bence
megyei forduló - 7. helyezés - felkészítő tanár: Schneiderné Tóth Mária
  • Hoffmann Míra
  • Antal Bálint
  • Dukkon Erazmus Krisztián
  • Vass Csongor
megyei forduló - 8. helyezés - felkészítő tanár: Kovácsné Kiss Piroska
  • Nemes Virág
  • Molnár Dóra
  • Kowald Peter
  • Kovács Anna
megyei forduló - 9. helyezés - felkészítő tanár: Schneiderné Tóth Mária
  • Bíró Zoé Regina
  • Magna Zsuzsa
  • Szilágyi Lilian Franciska
  • Nagy Tamás
megyei forduló - 11. helyezés - felkészítő tanár: Kovácsné Kiss Piroska
  • Szőke Panna
  • Rábai Péter
  • Simán Mihály
  • Zuggó Endre
megyei forduló - 12. helyezés - felkészítő tanár: Dömök Szilvia
  • Bálint Gergely
  • Bicsák Flóra
  • Csillag Veronika Napsugár
  • Jenei Dávid
Matematikai OKTV - dolgozata az I. fordulóból továbbküldhető - felkészítő tanár: Lekicsné Hertelendy Nóra
  • Szentgyörgyvölgyi Örs
Megyei Matematika Verseny
  • Tóth Zolta Julián - 9. hely - felkészítő tanár: Aladi Gabriella
  • Olasz Panna - 15. hely -  felkészítő tanár: Aladi Gabriella
  • Papp Bence - 15. hely - felkészítő tanár: Kovácsné Kiss Piroska
  • Dóra Bence - 10. hely - felkészítő tanár: Dömök Szilvia
  • Tóth Petra - 11. hely - felkészítő tanár: Egyedné Tulok Renáta
  • Török Balázs - 12. hely - felkészítő tanár: Egyedné Tulok Renáta
  • Szentgyörgyvölgyi Örs - 13. hely - felkészítő tanár: Lekicsné Hertelendy Nóra
  • Hegyi Virág - 14. hely - felkészítő tanár: Aladi Gabriella
  • Kenéz Balázs - 15. hely - felkészítő tanár: Dömök Szilvia
Arany Dániel Matematika Verseny - megyei fordulóba jutott tanulók:
  • Tóth Zolta Julián
  • Maurer Vera
  • Olasz Panna
  • Szalai Levente
  • Papp Bence
  • Tóth Petra

Sport

Magyar Atlétikai Szuper Liga döntő
 

felkészítő tanár: Bognár Szabolcs
  • Veiland Violetta - IV. hely 
Atlétika, mezei futó diákoimpia, VI. korcsoport - megyei forduló 
felkészítő tanár: Bognár Szabolcs
  • Hir Csenge - I. hely
  • Dely Virág - IV. hely
Atlétika, mezei futó diákoimpia, V. korcsoport - megyei forduló 
felkészítő tanár: Bognár Szabolcs
  • Németh Levente - II. hely
  • Kamondi Natália - I. hely
Atlétika, mezei futó diákoimpia, IV. korcsoport - megyei forduló 
felkészítő tanár: Bognár Szabolcs
  • Molnár Jázmin - I. hely
Atlétika, mezei futó diákoimpia, VI. korcsoport - megyei forduló 
felkészítő tanár: Bognár Szabolcs
  • Csapat - I. hely (Hir Csenge, Dely Virág, Hegyi Virág, Bódi Dorot, Ott Dorina)
Kosárlabda diákolimpia VI. korcsoport, fiú - megyei forduló - I. hely
felkészítő tanár: Hegedűs Attila
  • Babati Soma, Bein András Márk, Gáspár Zsombor, Kámán Kristóf, Kovács Benedek Máté, Kovács Kristóf, Kovács Martin, Molnár Erik, Pethõ Levente, Polster Attila, Simó Bence Zoltán, Slezák Barnabás, Tánczos Roland
Kosárlabda diákolimpia VI. korcsoport, lány - megyei forduló - II. hely 
felkészítő tanár: Hegedűs Attila
  • Bedővári Véda Anna, Czigány Cintia, Gaál Zsófia, Jámbor Gréta, Kaj Barbara Sarolta, Kovács Cintia, Kovács Georgina, Lang Flóra, Pete Vanda, Preisinger Boglárka, Schöphen Eszter, Szabolcs Dorottya
Kézilabda diákolimpia VI. korcsoport, fiú - megyei forduló - II. hely
felkészítő: Tamás Tamás
  • Babati Soma, Bánkuti Péter, Bencsik Gergő, Hegyi Csongor, Horváth Dávid, Horváth Marcián, Kerkai Alex, Mezei Zsolt, Németh Ádám, Rikk Zorán, Varga Marcell Máté 
Röplabda Ady Kupa, vegyes - II. hely 
felkészítő tanár: Balázs Erik
  • Dézsi Laura, Szitkovics Barbara, Büki Boglárka, Belléncs Fanni, Hegyi Franciska, Pete Vanda, Bencsik Gergő, Godena Márk, Tóth Medárd, Kiss Levente, Büki Barnabás
Röplabda diákolimpia VI. korcsoport lány - városi forduló - II. hely 
felkészítő tanár: Balázs Erik
  • Czotter Ágnes, Domján Boglárka, Domján Lili, Jámbor Gréta, Kondor Dóra, Pálfi Viktória, Papp Diána, Pete Vanda, Rosta Hella, Sipos Evelin, Visi Dóra
Röplabda diákolimpia VI. korcsoport fiú - megyei forduló - II. hely 
felkészítő tanár: Balázs Erik
  • Bencsik Gergő, Büki Barnabás, Godena Márk, Hajas Gábor, Kiss Levente, Kőrösi Csaba, Pethő Levente, Pusztai Ákos, Simán Kristóf, Szőllős Bálint, Tóth Medárd 
Labdarúgó diákolimpia VI. korcsoport, lány - városi forduló - I. hely 
felkészítő tanár: Buza Ferenc
  • Csillag Jessica Boglárka, Gerencsér Petra, László Brenda, Sopronyi Kíra, Németh Dorka, Rosta Hella, Tauker Mónika, Vas Emília Anna, Gresa Lilla
Labdarúgó Kölcsey Kupa, lány - I. hely
felkészítő tanár: Buza Ferenc
  • Csillag Jessica Boglárka, Gerencsér Petra, László Brenda, Sopronyi Kíra, Németh Dorka, Rosta Hella, Tauker Mónika, Vas Emília Anna, Gresa Lilla
Labdarúgó Kölcsey Kupa, fiú - III. hely
felkészítő tanár: Buza Ferenc
  • Aczél Ákos, Bencsik Gergõ, Csóka Dániel, Czene Mátyás Tamás, Horváth Dávid, Kálmán Martin, Megyesi Xavér, Őr Máté Ferenc, Réfi Erik, Török Márk, Tóth Roland Botond
Birkózó szabadfogású diákolimpia IV. korcsoport - országos
felkészítő tanár: Kaj András
  • Bartáky Marcell - III. hely
MLTSZ Őszi Kupa, látványtánc - országos
felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
  • Dénes Janka - III. hely
  • Csalló Liliána - I. hely
Klauzál Kupa, látványtánc - országos
felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
  • Csalló Liliána- I. hely
Fekvenyomó OB
felkészítő tanár: Bognár Szabolcs
  • Bánkuti Péter  - III. hely